Pojištění velmi vážných onemocnění není zbytečné! Viry a bakterie si nevybírají.

//Pojištění velmi vážných onemocnění není zbytečné! Viry a bakterie si nevybírají.

Proč mít sjednáno pojištění velmi vážných onemocnění?

 

V případě, že vážně onemocníte, tak to poslední, co chcete řešit, jsou finance. Hlavní je, abyste se v klidu mohli soustředit na léčbu a věděli, že je postaráno o vás i o vaši rodinu.

A přesně kvůli tomu existuje pojištění velmi vážných onemocnění nebo také VVO. Zdravotnický systém v České republice je bezplatný, ale to rozhodně neznamená, že v případě léčení jsou za vás uhrazeny veškeré výdaje.

Pojištění VVO vám tedy primárně pomůže zvládnout:

 

  • Doplatek na léky či specializovanou léčbu
  • Zvýšené náklady na výživu
  • Náklady na dopravu
  • Umožní vaší rodině pečovat o vás bez strachu z materiální nouze

 

S Flexi je možné se pojistit pro základní sadu závažných onemocnění, která zahrnuje infarkt myokardu, rakovinu, totální selhání ledvin a cévní mozkovou příhodu.

Druhou variantou je pak komplexní pojištění 37 diagnóz závažných onemocnění. Ta vám umožňuje se na toto pojištění opravdu spolehnout, jelikož ty nejčastější druhy nemocí jsou v něm obsaženy.

 

Já budu zdravý

Statistika bohužel hovoří nesmlouvavě. Přestože si většina lidí myslí, že bude po celý život zdravá, není tomu tak.

Jako příklad můžeme uvést rakovinu, která je v dnešní době tak běžná, že byla dokonce zařazena do první, základní sazby tohoto pojištění. V České republice je momentálně přes 500.000 lidí nemocných rakovinou.

Rakovina je civilizační choroba, a rizikovým faktorům, které mohou přispět k jejímu rozvinutí, jsou v dnešní době vystaveni všichni.

V České republice proto každoročně onemocní nádorem 96.500 lidí, a během života prodělá rakovinu každý třetí Čech. Obě pohlaví se musí potýkat s jinými druhy rakoviny. U žen je nejčastější karcinom prsu, u mužů pak prostaty. Bohužel, i u dětí se rakovina často vyskytuje. Velmi frekventovaně se pak jedná o leukémii.

Tato data jasně ukazují, že závažná onemocnění představují riziko, se kterým je třeba počítat a řádně se na něj připravit.

2019-03-30T20:17:12+00:00 Blog|