S FLEXI dostanete 2x více v případě rakoviny

//S FLEXI dostanete 2x více v případě rakoviny

Přemýšleli jste někdy nad tím, co dělat v případě, že byste velmi vážně onemocněli? Budete si moci dovolit přestat na rok pracovat a v klidu se věnovat léčení? Díky pojištění FLEXI pro vás máme jednoduché řešení, které vás v podobných případech zajistí.

Pojištění vážných nemocí a úrazů

Přesně pro ty případy, kdy vážně onemocníte a potřebujete se věnovat čistě jen léčbě a odpočinku, existuje pojištění vážných nemocí a úrazů.

V základní variantě se můžete pojistit proti čtyřem nejčastějším onemocněním, kterými jsou:

  • infarkt myokardu
  • rakovina (různé typy)
  • totální ledvinové selhání
  • cévní mozková příhoda

V případě, že chcete mít jistotu i při jiných vážných nemocech, je možné pojistit se v rozšířené – kompletní variantě, která zahrnuje dalších 33 onemocnění a lze také sjednat připojištění na novotvary in situ.

A co víc – FLEXI vyplatí 3 x 100 % sjednané částky za nesouvisející diagnózy.

Žádat o pojistné plnění můžete už 30 dní od potvrzení diagnózy lékařem. S námi už pak celý proces nahlašování pojistné události funguje velmi jednoduše.

Jaká bude výsledná částka, záleží jen na vás a na nastavení smlouvy. My vždy doporučujeme počítat s částkou, která zahrnuje alespoň váš roční příjem. Vy tak budete mít dostatek času na léčbu a nebudete muset řešit finanční stránku.

V případě rakoviny pro vás máme ještě lepší podmínky

Do 31.12. 2018 pro vás máme ještě lepší podmínky v případě, že onemocníte rakovinou. Od pojistné částky
100 000 až do jednoho milionu totiž dostanete dvojnásobek vaší sjednané částky.

Pokud se zamyslíme, o jak časté onemocnění jde a jak časově náročná je jeho léčba, získané finanční prostředky z tohoto rizika můžete použít na úhradu nečekaných výdajů spojených s touto nemocí po celou dobu léčení.

Tuto akční nabídku mohou využít všichni, kdo nemají sjednané pojištění FLEXI a pak i klienti FLEXI, kteří zatím nemají sjednané riziko vážných nemocí a úrazů.

Kompletní servis pro vás rádi zajistíme

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi probereme vaše požadavky a pomůžeme s ideálním nastavením vaší smlouvy.

2018-11-21T09:56:26+00:00 Vážné nemoci a úrazy|