Sloučení Pojišťovny České spořitelny a pojišťovny Kooperativa

//Sloučení Pojišťovny České spořitelny a pojišťovny Kooperativa

Možná už se k vám dostala zpráva o fúzi Pojišťovny České spořitelny a pojišťovny Kooperativa, ke které dojde od 1.ledna 2019. Pokud využíváte pojištění FLEXI, určitě vás bude zajímat, jaké změny z toho sloučení plynou přímo pro vás.

Nemusíte se bát FLEXI zůstává pořád FLEXI

I když může oznámení o fúzi těchto dvou pojišťoven znít jakkoliv dramaticky, pro vás se nic podstatného nemění. Můžete tím pádem zůstat naprosto klidní. Rozsah pojištění, výše platby za pojištění i číslo účtu pro platbu pojištění zůstávají stejné.

Stejně tak platí, že pokud budete chtít řešit pojistnou událost nebo jakoukoliv změnu ve vaší smlouvě, můžete se s klidem obrátit na nás. My i nadále zvládneme většinu věcí vyřešit online, takže vám zůstává kompletní a pohodlný servis.

Co se pro vás změní?

Změny, které se vás budou týkat, jsou opravdu spíše jen kosmetického rázu a spočívají ve změně pojistitele a kontaktní adresy pro komunikaci přímo s pojišťovnou.

pojistitel: Kooperativa pojišťovna, a.s.,
Vienna Insurance Group,
Pobřežní 665/21, 186 00 Praha 8

kontaktní adresa: Kooperativa pojišťovna, a.s.,
Vienna Insurance Group,
Brněnská 634, 664 42 Modřice

Pokud ovšem budete chtít řešit jakékoliv poradenství ohledně smluv FLEXI, jejich úpravy nebo likvidaci pojistné událost, stále se můžete obracet na nás.

Telefon: +420 733 696 679
E-mail: info@argos-pzs.cz

ARGOS PZS s.r.o.
Jugoslávská 23
741 01 Nový Jičín

Proč ke sloučení dochází?

I když se celá fúze Pojišťovny České spořitelny a pojišťovny Kooperativa může zdát jako náhlé překvapení, je ve skutečnosti pravdou, že obě pojišťovny fungují více než deset let pod hlavičkou evropské skupiny Vienna Insurance Group. Propojení obou pojišťoven je tedy naprosto logickým krokem, který povede k celkovému zlepšení poskytovaných služeb.

2018-12-13T23:54:00+00:00 Blog|